Autoryzowany dealer Yamaha

Wiadomości Yamahy

22 września 2022

Yamaha Motor na Genoa Boat Show 2022

Yamaha Motor ma przyjemność zaprezentować swoją inżynierską doskonałość na Międzynarodowych Targach Jachtowych w Genui we wrześniu (22-27). Jest to wydarzenie istotne zarówno dla międzynarodowego rynku jachtowego, jak i entuzjastów żeglarstwa, stanowiące globalną platformę dla przemysłu, dostosowaną do promowania instytucjonalnych, technicznych i rynkowych interakcji.

Yamaha Motor od dawna jest siłą napędową rynku morskiego, tworząc wysokiej jakości silniki zaburtowe, WaveRunnery i urządzenia nadmuchiwane, które są wykończone zgodnie z najwyższymi standardami. Marka pozostaje wierna swojej obietnicy ożywiania serc poprzez dostarczanie ekscytujących doświadczeń klientom.

Wyłącznie na stoisku Yamaha w Genui zaprezentowany zostanie pierwszy całkowicie elektryczny model Capoforte, marki Invictus Yacht, SQ240i, 7,4-metrowa jednostka napędzana elektrycznym silnikiem zaburtowym Yamaha HARMO Rim-Drive o mocy 3,7 kW.

Zapraszamy zarówno prasę, jak i publiczność do przyłączenia się do nas na naszych stoiskach w Genui, wewnątrz na stoisku nr BC1 w hali B na parterze oraz na zewnątrz na stoisku nr BA81.

Zobacz Silniki zaburtowe »