Autoryzowany dealer Yamaha

Wiadomości Yamahy

20 marca 2020

Serwisy Yamahy wciąż otwarte, pracownicy odpowiednio przygotowani do pracy w związku z koronawirusem.

Piękna pogoda sprawiła, że miłośnicy aktywności na wodzie zaczynają już planować tegoroczny sezon. Ten zaś najlepiej zacząć od przeglądu sprzętu, który zależnie od rodzaju możemy wykonać samodzielnie lub z pomocą profesjonalisty. Autoryzowane serwisy Yamaha działają mimo panującej pandemii i są gotowe obsłużyć Państwa zgodnie z najnowszymi wytycznymi dotyczącymi bezpieczeństwa.

Choć to dopiero połowa marca, pasjonaci spędzania wolnego czasu na łonie natury myślą już o nadchodzącym lecie. Wielu z nich co roku zleca wykonanie przeglądów przedsezonowych posiadanych silników zaburtowych i skuterów wodnych oficjalnym serwisom Yamahy. Informujemy, że wszystkie prace potrzebne do przygotowania maszyn do sezonu wciąż można zlecać autoryzowanym serwisom Yamahy.

Odpowiedni serwis to nie tylko utrzymanie maszyny w dobrym stanie, ale też w konsekwencji większa frajda z użytkowania, a także większe bezpieczeństwo użytkowników, jak i osób postronnych. Nasza obsługa serwisowa dokłada wszelkich starań, by dopasować działania adekwatnie do zaistniałej sytuacji związanej z rozprzestrzenianiem się koronawirusa. W okresie pandemii nasi pracownicy podejmują szereg kroków, mających zapewnić Klientom maksymalny poziom bezpieczeństwa. Podstawą jest zachowanie odpowiedniej odległości między pracownikiem serwisu Yamahy a Klientem. Do tego w powszechnym użyciu naszych pracowników są płyny dezynfekujące i rękawiczki lateksowe, a po wykonanej usłudze dostajecie Państwo sprzęt odpowiednio wyczyszczony.

Yamaha zaleca regularne serwisowanie przede wszystkim skuterów wodnych i silników zaburtowych szczególnie narażonych na mocną eksploatację, ale również tych sprzętów, które teoretycznie użytkowane są pod mniejszymi obciążeniami, czyli pontonów i silników elektrycznych. Lista otwartych salonów i serwisów dostępna jest na stronie: https://www.yamaha-motor.eu/pl/pl

Służymy też pomocą zdalną. W tym celu uruchomiliśmy specjalny numer telefonu 692 197 781 i adres email: yamaha@yamaha-motor.pl, pod którymi można uzyskać odpowiednią pomoc, informacje i porady techniczne.